Series
Ratings
13
BridgertonRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Midnight Horror StoryRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0