Movies
Ratings
1958
CarrieRated ★ 4.0
The Carman Family DeathsRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.5
PlainclothesRated ★ 4.5
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
SplitsvilleRated ★ 3.5
The MastermindRated ★ 4.0
Ky Nam InnRated ★ 3.0
Rabbit TrapRated ★ 3.5
The Last VikingRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
The Secret AgentRated ★ 4.0
OmahaRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
UrchinRated ★ 3.5
RenoirRated ★ 3.0
Family MattersRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5