Titles you rated
- Love in the Big CityRated ★ 3.5
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Offline LoveRated ★ 4.0
Apple Cider VinegarRated ★ 3.0
MaidRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Envious Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
FlackRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 2.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5