Movies
Ratings
26
BraveRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0