Movies
Ratings
58
The Great BattleRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0