Titles you rated
MessiahRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- First LoveRated ★ 4.0
- Kuk HeeRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0