Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
John QRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Descent: Part 2Rated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0