Movies
Ratings
15
HelplessRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0