Movies
Ratings
626
Our TownRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 3.5
Taxi 2Rated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 3.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
Shanghai KnightsRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 2.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
SpawnRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Flash PointRated ★ 2.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5