Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5