Titles you rated
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 1.5
2046Rated ★ 1.5
The King's ManRated ★ 1.5
DuneRated ★ 0.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 1.0
The MercilessRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0