Titles you rated
Independence Day: ResurgenceRated ★ 0.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
LooperRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0