Movies
Ratings
913
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5