Titles you rated
 Love UntangledRated ★ 3.0 Love UntangledRated ★ 3.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.5 No Other ChoiceRated ★ 4.5
 The MatchRated ★ 3.5 The MatchRated ★ 3.5
 Ford v FerrariRated ★ 5.0 Ford v FerrariRated ★ 5.0
 District 9Rated ★ 5.0 District 9Rated ★ 5.0
 Triangle of SadnessRated ★ 4.5 Triangle of SadnessRated ★ 4.5
 MonsterRated ★ 1.5 MonsterRated ★ 1.5
- Love ResetRated ★ 4.0
 NailedRated ★ 3.0 NailedRated ★ 3.0
 MaggieRated ★ 4.0 MaggieRated ★ 4.0
 12.12: THE DAYRated ★ 4.0 12.12: THE DAYRated ★ 4.0
 OppenheimerRated ★ 5.0 OppenheimerRated ★ 5.0
 The WhaleRated ★ 4.0 The WhaleRated ★ 4.0
 Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0 Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0 Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
 LeonRated ★ 4.0 LeonRated ★ 4.0
 Good Will HuntingRated ★ 4.5 Good Will HuntingRated ★ 4.5
 The First Slam DunkRated ★ 5.0 The First Slam DunkRated ★ 5.0
 Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0 Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
 Christmas in AugustRated ★ 4.0 Christmas in AugustRated ★ 4.0