Movies
Ratings
472
Pacific RimRated ★ 2.5
Step Up All InRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5