Movies
Ratings
159
The MechanicRated ★ 3.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
Le ChefRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
8MMRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
MacheteRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
RayRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0