Titles you rated
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
OculusRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0- AliveRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 4.0
Deep RisingRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 5.0