Movies
Ratings
665
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
1st KissRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Memoir of a SnailRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Man Without a PastRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
Le BonheurRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5