Series
Ratings
69
AdolescenceRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 1.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0