Titles you rated
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
LostRated ★ 1.5
LostRated ★ 1.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0