Titles you rated
La La LandRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5