Titles you rated
Honest CandidateRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0