Movies
Ratings
312
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Shall We Kiss?Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Raise Your VoiceRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Miss CongenialityRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 4.0