Movies
Ratings
237
A Royal AffairRated ★ 4.0
Collective InventionRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Dark PlacesRated ★ 3.0
Beyond the ReachRated ★ 1.5
FallenRated ★ 2.5
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
Pale MoonRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
TimecrimesRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
TrashRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5