Movies
Ratings
66
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
Knock KnockRated ★ 1.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
St. VincentRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0