Titles you rated
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 5.0
The Asterisk WarRated ★ 4.0
The Asterisk War 2nd seasonRated ★ 4.0
Born to be a FlowerRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0