Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5