Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
MovingRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0