Series
Ratings
33
High KickRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 2.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0