Movies
Ratings
52
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
August RushRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 1.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Fever PitchRated ★ 2.5
Reasonable DoubtRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 1.5
The HangoverRated ★ 0.5
TakenRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.5
MementoRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 0.5
Lethal Weapon 4Rated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 1.0