Movies
Ratings
542
Rules of DatingRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 2.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 3.5
RetroactiveRated ★ 5.0
A Prairie Home CompanionRated ★ 3.5
Napoleon DynamiteRated ★ 4.0
AppleseedRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
Royal TrampRated ★ 4.0
Royal Tramp 2Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.5
From Beijing with LoveRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0