Titles you rated
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 1.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0