Series
Ratings
35
DoctorsRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
My NameRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0