Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
We Have a PopeRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Men of PlasticRated ★ 1.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Project SilenceRated ★ 2.0