Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 0.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 1.0
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0
Go! AnpanmanRated ★ 3.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 2.0- BonobonoRated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 3.0
MashleRated ★ 2.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
South ParkRated ★ 4.5
Helluva Boss Season 2Rated ★ 4.5