Titles you rated
SpyRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 2.5
The Scent of LoveRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 2.0
Killing RomanceRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 2.5
The Lego MovieRated ★ 2.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 2.0