Movies
Ratings
599
An Affair to RememberRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Another YearRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5