Series
Ratings
14
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0