Titles you rated
Flying ColorsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5- A WillRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 0.5