Titles you rated
World War ZRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0- PilotRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 2.0