Series
Ratings
243
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.5
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 3.5
블리치Rated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
Fire Force Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 2.0
StartupRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5