Titles you rated
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
DancerRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Being GoodRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5