Movies
Ratings
259
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
In the HeightsRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0- TransformationRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5