Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 0.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 0.5
The PacificRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0