Movies
Ratings
96
HappyendRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Time RenegadesRated ★ 2.0
#AliveRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 3.5