Titles you rated
Look BackRated ★ 3.0- The First RideRated ★ 2.5
SpermageddonRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
All Your Fault, PDRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 4.0
VideodromeRated ★ 2.5
New OrderRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0