Titles you rated
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Wok of LoveRated ★ 1.5
Strangers From HellRated ★ 3.5- M&MRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0- 원주민 공포만화Rated ★ 3.5
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 4.0
The Eminence in ShadowRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Piece Season 1Rated ★ 2.0
Solo LevelingRated ★ 2.5- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5