Titles you rated
Electro ShaabiRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
Wild TalesRated ★ 4.5
Paris is BurningRated ★ 5.0
TangerineRated ★ 4.0
StarletRated ★ 4.5
Attack the BlockRated ★ 3.5
A League of Their OwnRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 2.0
HeathersRated ★ 1.0
AquamarineRated ★ 2.5
Appropriate BehaviorRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.0
Burn After ReadingRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 2.0