Titles you rated
SKY CastleRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5- Overlap Knife, KnifeRated ★ 1.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
Run OnRated ★ 2.0
Sweet RevengeRated ★ 1.5
Office Watch Season 2Rated ★ 2.0
W.H.Y: What Happened to Your RelationshipRated ★ 3.0
Office WatchRated ★ 2.0
My Fuxxxxx RomanceRated ★ 2.0