Movies
Ratings
873
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 1.5
Civil WarRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Unit 7Rated ★ 2.0
The KingRated ★ 4.0
In the Shadow of the MoonRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 4.0
DevilRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 2.5